1 października 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

W dniu 1 października 2014r  Stowarzyszenie wspólnie z Forum dla Nowej Huty zorganizowało spotkanie w Nowohuckim Centrum Kultury . Spotkanie odbyło się z prof . Aleksandrem Noworól i dotyczyło naboru projektów do aktualizowanego Lokalnego Programu Rewitalizacji " starej " Nowej Huty.

 
19-20 września 2014r PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

W dniach 19-20 września 2014r pracownik Stowarzyszenia uczestniczył w Akademii Kraków dla NGO - tematem szkolenia " Pozyskiwanie środków/ Fundraising

 
19 wrzesnia 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

Forum dla Nowej Huty  informuje, ze tegoroczny  Rajd Rowerowy wokół Łąk Nowohuckich z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2014 , nie odbędzie się z powodu osuwisk na skarpie Łąk  Nowohuckich.

ZAPRASZAMY ZA ROK. Z POZDROWIENIAMI  DLA ROWERZYSTÓW, NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ.

 
1 wrzesnia 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

1 września 2014

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej Pani Anna Okońska- Walkowicz zaprosiła wszystkie organizacje pozarządowe do uczestnictwa w spotkaniu  dotyczącemu koncepcji  utworzenia przez Gminę Inkubatora NGO/ Centrum Obywatelskiego. Spotkanie odbyło się w siedzibie UMK przy ul. Wielopole 17 A. W spotkaniu uczestniczył Wiceprzewodniczący  Pan Krzysztof Kwatera.

 
lipiec-sierpień 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

lipiec- sierpień 2014

Nasi pracownicy  zgłosili  trzy wnioski z Dzielnicy XVI i XVIII do Budżetu Obywatelskiego 2015. Rady Dzielnic zorganizowały wcześniej cykl spotkań  informacyjnych .

 
21-31 lipca 2014r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

Forum dla Nowej Huty wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Nowej Huty jak co roku zorganizowało w dniach od 21  do 31 lipca 2014r. dla trzydziestu siedmiu podopiecznych z placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Wsparcia Dziennego  kolonię letnią do Jordanowa. Dzieci wyjechały z wykwalifikowaną kadrą pod hasłem „Wakacje z Indianami”. Wychowankom organizowano gry i zabawy w indiańskim klimacie, więc były wioski, wodzowie, gry i zabawy integracyjne oraz gry zespołowe. W upalne dni pod czujnym okiem ratownika korzystały z basenu na terenie ośrodka co było dla najmłodszych największą atrakcją. Odbywał się jak co roku chrzest kolonijny, wycieczka w pobliskie górki, dzień sportu czy konkursy takie jak  „Mam talent” lub „Mini playback show”. Nie mogło zabraknąć jak zawsze dyskotek o które dzieci prosiły bardzo chętnie oraz ogniska z kiełbaskami.

Codzienny konkurs czystości, motywował do sprzątania swoich pokoi. Rodzice zastanawiali się nawet – słysząc opowieści - czy w domu nie robić takich konkursów.

Dzieci bardzo się ze sobą zżyły, zintegrowały. Przy pożegnaniach poleciało wiele łez ale wiadomo, że za rok spotkają się ponownie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku dla naszych podopiecznych bez ich wsparcia wyjazd nie doszedł by do skutku.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>