lipiec-sierpień 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

Członkowie Forum dla Nowej Huty w okresie wakacyjnym pomogło w zorganizowaniu letniego wypoczynku dla dzieci ze świetlic środowiskowych prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju. W dniach 23.07 - 01.08.2012 trzydzieści dzieci pojechało na wyjazd wakacyjny do Jordanowa. W Krakowie również zorganizowano dzieciom wiele atrakcji m.in. korzystały z basenu Krakowianka, Com Com Zon, boiska wielofunkcyjnego MDK, odwiedziły Muzeum Lotnictwa, Ogród Doświadczeń, Ogród Botaniczny, Muzeum Inżynierii Miejskiej, wystawy w NCK, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Muzeum Manggha, oraz wiele innych atrakcji. W imieniu Stowarzyszenia oraz dzieci  dziękujemy wszystkim sponsorom w organizacji letniego wypoczynku.

 
14 czerwca 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

 

W dniu 14 czerwca braliśmy udział i w konferencji „Wolontariat pracowniczy – wspólnota interesów” która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizowana przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie oraz przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie działające przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych.

 

 
17 maja 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

 

Dnia 17 maja w Urzędzie Miasta Krakowa na Placu Wszystkich Świętych Prezydent Miasta Krakowa zwołał Walne Zgromadzenie Organizacji Pozarządowych, odbył się również nabór na kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

 

 

 
25 kwietnia 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

 

W dniu 25 kwietnia braliśmy  udział w spotkaniu z okazji Dnia Wolontariusza, które odbyło się na Uniwersytecie Ekonomicznym, aby promować placówki Opiekuńczo – Wychowawcze wsparcia Dziennego.

 
kwiecień 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

 

Forum dla Nowej Huty oraz  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nowej Huty uczestniczyło w spotkaniu Okrągłego Stołu Edukacyjnego w Krakowie.

Prezydent Jacek Majchrowski zaprosił rodziców oraz przedstawicieli organów, stowarzyszeń zajmujących się rozwojem edukacji.

Były prowadzone dyskusje związane z działaniem podejmowanym przez Urząd Miasta Krakowa związanym z restrukturyzacją sieci szkół i placówek oraz racjonalizacją wydatków.

 
18 kwietnia 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez forum   

 

Dnia 18 kwietnia w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa – Dzieje Nowej Huty odbyła się wystawa – „Nowa przestrzeń Modernizm w Nowej Hucie”,

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>